Máte dotaz? Volejte 602 177 305 Chci vypracovat nezávaznou nabídku

Youtube písničky

Pokud vám na webu mp3s nadruhou nejdou stahovat písničky není nic jednoduššího než si písničku najít na youtube a použít nějaky youtube stahovač písniček. Níže se můžete podívat na náš výběr nejnovějších hitů. Na youtube už dnes najdete dokonce i filmy online. Pokud chcete mít film nebo písničku přímo ve vašem počítači zkuste ulož.to

Playlist nejnovějších písniček

Youtube filmy online a zdarma

Vapet je český prodejce levných DVD který nově svůj obsah přidává na youtube. Můžete se tak dívat na celé filmy. Pecky jako Želvy ninjové, Vesmírna prda nebo filmy s Budem Spencerem a Terrencem Hillem.

Youtube vyhledávání filmů

Filmy na youtube můžete najít třeba tak, že do vyhledávání zadáte například slovo dabing:

filmy youtube

 

Písničky pro děti

Máte malé děti a chcete je nějak zababit? Zkuste tento playlistu s vybranou hudbou pro děti z filmů a poháděk, které určitě budou znát.

Pohádky pro děti

Pusťte dětem pohádku Psí kusy

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

 

 

loga

© Poradnyweb.cz  // Tvorba webových stránek Ostrava, Opava Tip na výlet: Polskie malediwy / Dovolená z Polska: Super last minute wyjazd jutro

 

ZAVŘÍT

Chci vypracovat nezávaznou nabídku