Máte dotaz? Volejte 602 177 305 Chci vypracovat nezávaznou nabídku

Ulož.to: stahování zdarma bez registrace

uloz toulož to, www.ulozto.cz

Pokud neumíte stahovat mp3 z webu mps3.nadruhou.cz ani vám nejdou písničky nebo filmy bez registrace zdarma na youtube, máte ještě jednu možnost: ulož.to ! Největší české uložiště kde můžete nejen ukládat Vaše osobní soubory, ale můžete soubory i vyhledávat a stahovat například mp3 hudbu, filmy nebo e knihy zdarma. Úplně nahoře vidíte náhled úvodní stránky. Vedle loga je vyhledávání, zkuste zadat například novinky a vyjedou vám nejnovější filmy ke stažení zdarma. Můžete zadat třeba přímo i jeho název. Doporučuji vyhledávat stylem: název filmu a za něj dopsat cz nebo dabing pokud máte zájem o dabovanou verzi, pokud preferujete titulky, napište za název filmu titulky.

Písničky jsou na tom podobně, stačí zadat název písničky. Pokud budete stahovat film o větší velikosti doporučil bych dokoupit kredit, stahovat můžete samozřejmě zdarma, ale rychlost je omezena na 300kb/s takže film o velikosti 2gb budete stahovat třeba i dvě a půl hodiny. Pokud si zakoupíte kredit (nemusíte platit převodem, ale stačí poslat sms) budete film stahovat třeba jen tři minuty (záleží na rychlosti internetu vašeho poskytovatele) Film můžete stáhnout už od 5Kč záleží na kvalitě (velikosti souboru)

 

Pokud máte v počítači soubory, o které nechcete přijít je dobré je zalohovat. K zálohování se dá taktéž použít web  www.uloz.to jak na to se můžete podívat buďto na videu níže.

Nebo postupujte podle tohoto návodu:

  1. Přihlašte se na váš účet
  2. Klikněte na nahrát soubory
  3. Vyberte soubor ve vašem počítači

Po nahrání souboru určete jestli je soubor viditelný pro všechny (to znamená že pokud ho bude někdo vyhledávat přes vyhledávání najde ho a bude ho moci stáhnout) nebo soukromý soubor. Soukromý soubor budete moci stahovat jen vy a všichni komu na něj pošlete odkaz, soubor se dá navíc i zaheslovat, takže ho stáhne jen ten komu na něj pošlete heslo.

Nemáte na uložto účet? Nevadí registrace je snadná, jen klikněte vpravo nahoře na registrovat. Vymyslete si vaše uživatelské jméno (login), napište email, pohlaví a rok narození vyplňovat nemusíte, ale na narozeniny dostanete od uložto dárek v podobě pár mega kreditu zdarma. A pak se jenom vymyslete nějaké heslo. A je to, můžete stahovat zdarma. Pokud si koupíte kredit, budete mít navíc neomezenou rychlost stahování.

Ceník uložto, ale stahovat můžete samozřejmě i zdarma!

 

Data Cena
340 000 MB 1 000 Kč
240 000 MB 750 Kč
150 000 MB 500 Kč
70 000 MB 250 Kč
37 500 MB 150 Kč
25 000 MB

100 Kč

loga

© 2010 - 2018 Poradnyweb.cz  // Tvorba webových stránek Ostrava, Opava

ZAVŘÍT

Chci vypracovat nezávaznou nabídku